Červenec 2010

One Day Diary (1.7. 2010) - My Friends = My Life

1. července 2010 v 22:26 | Dellie |  ...o mně, prostě JÁ ;)
ZdravíM!
První "ofišl" den prázdnin - it's summer time, time for celebrations, jak se zípvá v jedné písničce, na jejíž název si za boha nevzpomenu :D 
Sedím u kámošky na posteli a vybíráme film pro zhlédnutí a já si vzpomenu na blog, na vás... To jsem ale skvělá blogmasterka, co? :D 
Než začnu se sáhodlouhým "vyprávěním" (mou úvahou na téma...) , všem bych vám chtěla popřát ty nejkrásnější prázky, takové, jaké jste si vysnili!
Dnešek by se měl nějak oslavit, ale já jsem na to vůbec nepomyslela. Poslední dny školy jsme na něco jako "učení" zapomněli a vůbec mi nevadilo tam těch posledních pár dní chodit. Až teď mi vlastně došlo, když jsem psala datum do názvu článku, že je první den prázdnin.
Jak už jsem zmínila, právě jsem u kámošky, bez které bych se neobešla. Kamarádi jsou, myslím, nepostradatelnou součástí života všech, pro některé jediným důvodem života (zní to divně, ale i takové lidi znám). Máte taky někoho takovýho...?
Je super, když máte někoho komu se můžete svěřit se vším, opravdu vším, co vás trápí a víte, že je to takový váš "deníček na klíč" - bude se vám hned  dýchat líp, když se někomu svěříte a víte, že to nikdo jiný vědět nebude, kromě vás a jeho. ALE... co když se váš kámoš jen tváří jako někdo, kým doopravdy není? Tím pádem všechno, o jste mu řekli, už není tajemství...  Měli sjte někoho takovýho?
Já už se ocitám na dně (bez srandy), když se s nikým už dlouho nebavím, když si nikomu nemůžu postěžovat, když... Když nikoho kolem sebe nemám... Což se mi stává dost často - hlavně o prázkách... 
Proto ještě, než pustíme Stmívání, chci říct: Važte si kamarádů, svých přátel a vůbec toho, že kolem vás někdo je. Je to občas vaše rodina, váš psycholog, vaše linka důvěry, vaše VŠECHNO... Vlastní zkušenosti! =) 

Vaše Dellie <3